ВИСТАВКА КРЕАТИВНИХ РІШЕНЬ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Форум

3-и денний Форум "Креативні Індустрії для Бізнесу".

ДЛЯ КОГО

Ви небайдужий маркетолог, керівник чи власник компанії? Чи може ви просто шукаєте ідеї та нові можливості для просування бізнесу? Тоді ми запрошуємо вас приєднатися до світу Креативу для Бізнесу!

ОЧІКУВАННЯ

Виставка-форум креативних рішень для просування бізнесу – це бізнес-захід, на якому топові спікери дадуть відповідь на питання: ЯК ЗБІЛЬШИТИ ПРИБУТОК КРЕАТИВОМ.

ФОРМАТ

Кейси компаній, що досягли своїх бізнес-цілей залучивши до реалізації проектів новітні технології, креативні ідеї та нестандартні рішення.

ПРОГРАМА

, ,

25.09.2018
Конференц-зал №3
10:00-11:00
Ю. Федів, Національне бюро "Креативна Європа"
Програма "Креативна Європа" — це рамкова програма Європейської комісії, спрямована на підтримку культурного та креативного секторів Європи.
11:00-11:30
Отримайте допомогу у реалізації ваших яскравих ідей! Ми займаємося створенням гаджетів для рук, які дозволяють взаємодіяти з цифровою реальністю, також пропонуємо розробку програмних рішень для віртуальної та доповненої реальності (VR/AR).
11:30-12:00
О. Хітрук, СЕО, Magic Innovations
Технічна підтримка заходів, створення 3D-відеоконтенту, розробка і реалізація інноваційних рішень, створення та реалізація декорацій, оренда проекційного обладнання, led-екранів і серверів.
16:30-17:00
Виробник меблів з картону.
17:00-17:30
Ю. Робул, академічний директор, Програма NIMA в Україні
The Netherlands Institute of Marketing (NIMA)
26.09.2018
Конференц-зал №3
12:30-13:00
А. Біденко, державний секретар, Міністерство інформаційної політики України;
Д. Адабір, директор з розвитку, Banda.Agency
Кейс Міністерства інформаційної політики України та Banda.Agency.
27.09.2018
Конференц-зал №3
14:00-16:30
Модератор:Андрій Длігач.
А. Длігач, доктор економічних наук, генеральний директор групи компаній Advanter Group, представник міжнародного агентства Luniter Troubleshooting у Центральній і Східній Європі, керівник центру стратегій ГОШ, засновник холдингу Інтернет-проектів iVentures. Співзасновник Громадянської платформи "Нова Країна".

 

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ ФОРУМУ ТА ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО СПІКЕРІВ І ТЕМИ ПЕРШИМИ!